SingleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SingleMt2

Bine ati venit pe forumul serverului SingleMt2 ^^
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
n3bunake




Mesaje : 1
Data de înscriere : 11/04/2010

.FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Empty
MesajSubiect: .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;)   .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Icon_minitimeDum Apr 11, 2010 4:42 am

Salut.In primul rand vreau sa`tzi zica ca ma numesc Razvan.mai sunt poreklit si n3bunake.Am jucat si pe ro .lvl 80. dar contul a fost vandut.
Mane vreau sati spun ca stiu foarte bine comenzile de GM.Si ma pricep foarte bine.In primul rand am avut si i`o un server de metin2.private cu sa fara hamachi.cum vrea muschiul meu:P. Si app.acest joc il practic de 2 ani..Man daca vrey un GM de incredere..bagi idul meu (n3bunake).
Bft.frate.poate.da`i de mn..../Inca odata ID`ul meu (n3bunake)
Ceao.
Sus In jos
GanNing
Admin
GanNing


Mesaje : 19
Data de înscriere : 09/04/2010

.FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Empty
MesajSubiect: Re: .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;)   .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Icon_minitimeDum Apr 11, 2010 1:46 pm

Cererea trebuia sa se incadreze dupa acea care am dato eu ca exemplu, pana atunci nu dau PRO sau CONTRA
Sus In jos
https://singlemt2.forumgratuit.ro
GameMaster




Mesaje : 5
Data de înscriere : 09/04/2010

.FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Empty
MesajSubiect: Re: .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;)   .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Icon_minitimeDum Apr 11, 2010 1:59 pm

Sunt de acord cu GanNing trebuie sa faci cerere dupa modelul dat si sa sti ca toti suntem de incredere
Sus In jos
Continut sponsorizat





.FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Empty
MesajSubiect: Re: .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;)   .FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;) Icon_minitime

Sus In jos
 
.FraTe.Citeste.ce.am.sc.daca vrey un GM de incredere.pe.server.daca nu.Nu conteaza.ptr/mn tot bine e ;)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SingleMt2 :: Cereri de GM-
Mergi direct la: