SingleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SingleMt2

Bine ati venit pe forumul serverului SingleMt2 ^^
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cine credeti ca merita GM?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
FlameFlame




Mesaje : 10
Data de înscriere : 10/04/2010

Cine credeti ca merita GM? Empty
MesajSubiect: Cine credeti ca merita GM?   Cine credeti ca merita GM? Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 4:01 am

Cine credeti ca merita GM?

http://www.createfreepolls.com/vote/Cine_credeti_ca_merita_GM%3F

Am facut un Poll!Dati acolo la View results sa vedeti rezultatele!

Votul meu merge la DeadRipper!
Edit:Nu zic ca cine va avea mai multe voturi va fi GM!Doar sa vedem parerile userilor!GM hotaraste!


Ultima editare efectuata de catre FlameFlame in Sam Apr 10, 2010 4:11 am, editata de 2 ori
Sus In jos
DeadRipper




Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Timinsoara

Cine credeti ca merita GM? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca merita GM?   Cine credeti ca merita GM? Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 4:07 am

Man termina cu astea aici se fac cereri nu cine merita...
Crezi ca daca nu o sa fiu gm o sa ma spanzur eu doar vroiam sa ajut comunitatea singlemt2
Sus In jos
FlameFlame




Mesaje : 10
Data de înscriere : 10/04/2010

Cine credeti ca merita GM? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca merita GM?   Cine credeti ca merita GM? Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 4:08 am

Am facut acest poll pt a vedea si voturile userilor:) Cn crezi ca s-ar spanzura daca nar deveni GM?Si rog userii sa nu foloseasca IP dinamic sa voteze de 1000 de ori acelasi user:))
Sus In jos
DeadRipper




Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Timinsoara

Cine credeti ca merita GM? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca merita GM?   Cine credeti ca merita GM? Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 4:20 am

Man despre mine poate sa ma voteze de 1kk de ori chiar nu imi pasa daca devin sau nu gm gm pot fi si pe alte sr chiar am primit invitati nu vad ce e distractivv ca sa fii gmm trb sa ai grija ca playeri sa nu spammeze sa nu injure sa respecti playeri e de munca nu ca vreau sa bag 2 pietre sa imi pice otel sa le fac in ciuda ca eu am nu!
Si credema ca multi gm faceau asta cea ce e chiar foarte trist...
Eu vreau sa devin gm pt ca sa ajut aceasta comunitate si sunt online 24/24 in zilele de sarbatoare si weekendurile cateodata nu sunt... dar sunt online si daca is gm imi fac treaba
Sus In jos
FlameFlame




Mesaje : 10
Data de înscriere : 10/04/2010

Cine credeti ca merita GM? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca merita GM?   Cine credeti ca merita GM? Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 4:23 am

Aici doar sa vedem parerile userilor!Ce e asa complicat pt tn?Oricum GM hotaraste!Si eu vreau sa ajut serverul si sa fac parte din echipa!Si ceilalti cred ca vor:P Succes la toti!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine credeti ca merita GM? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca merita GM?   Cine credeti ca merita GM? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine credeti ca merita GM?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SingleMt2 :: Cereri de GM-
Mergi direct la: