SingleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SingleMt2

Bine ati venit pe forumul serverului SingleMt2 ^^
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere GM by FlameFlame

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
FlameFlame




Mesaje : 10
Data de înscriere : 10/04/2010

Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: Cerere GM by FlameFlame   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 3:05 am

Nume:Dinu Ionut
Numele in joc: FlameFlame
Numele contului: FlameFlame
Varsta:16 Ani
Experienta: Am fost Gm pe mai multe servere pe Hamachi si pe unul pe IP timp de 5 luni dar sau desfiintat,stiu toate codurile si joc Metin de 2 ani si ceva:P
De ce vreau sa fiu GM:As dori sa devin GM pt a ajuta jucatorii,si sa ii ascult daca au ceva de spus sau vreo problema!Vreau ca acest server sa fie altfel nu ca pe alte servere cand Gm-ul nici nu te baga in seama,sau chiar te injura si iti da kill degeaba.Vreau sa ajut serverul sa se populeze cu multi jucatori:P
VREAU SA FAC ACEASTA COMUNITATE CUNOSCUTA!

Sper sa ma alegeti! Smile
Edit:Sunt pe regatul Albastru!Adica fiecare regat trebuie sa aiba 1-2-3 GM!Asa nu e frumos daca sunt toti pe un Regat!Care ar mai fi distractia daca toti ar fi pe un Regat?Daca vin toti doar pe un regat,Lag infernal in map1 si care ar mai fi distractia de a ataca alt regat?


Ultima editare efectuata de catre FlameFlame in Sam Apr 10, 2010 3:52 am, editata de 2 ori
Sus In jos
DeadRipper




Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Timinsoara

Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM by FlameFlame   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 3:06 am

Da ma eu te inteleg dar nu se mai da gm... imi pare rau
Sus In jos
FlameFlame




Mesaje : 10
Data de înscriere : 10/04/2010

Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM by FlameFlame   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 3:10 am

DeadRipper lasa si tu GM-ul sa hotarasca sau macar un PRO sau CONTRA!
Sus In jos
DeadRipper




Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Timinsoara

Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM by FlameFlame   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 3:17 am

Vad ca stii ce scri nu ca ceilalti
PRO
Sus In jos
[GM]NoMercy




Mesaje : 5
Data de înscriere : 10/04/2010

Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: mah?!   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 3:24 am

Daca nu ai laut GM acum DeadRipper lasai si pe ceilalti sa faca nu rpd off topic eu cred ca un mod hotaraste cand e sau nu off topic oricum frm cerere ai pro Razz a si avand in vede tu niki nu aveai contu facut cand tiai pus cererea :-s
Sus In jos
DglPower




Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Focsani

Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM by FlameFlame   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 3:25 am

Pro:)
Sus In jos
alexlupu




Mesaje : 4
Data de înscriere : 10/04/2010

Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: cerere GM by FlameFLame   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 3:34 am

MERITA PRO EU VOTEZ CA PRO Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere GM by FlameFlame Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM by FlameFlame   Cerere GM by FlameFlame Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere GM by FlameFlame
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere geo
» Cerere GM w1x
» cerere de gm
» Cerere Gm By SuraPower
» Cerere GM By GameMaster

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SingleMt2 :: Cereri de GM-
Mergi direct la: